Anime Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index
Login
Register
SeasonSpringYear / 700
Anime StoryPristupi
NEDAVNI POSTOVI
Test TemaaaaJuče u 10:37 pmAS Game Master
Test TemaaaaUto Apr 30, 2024 8:24 amAS Game Master
Test TemaaaaČet Feb 29, 2024 8:14 amAS Game Master
Test TemaaaaSub Jan 06, 2024 12:21 amAS Game Master
Selo KamoenaiPon Dec 25, 2023 2:10 amLazar
Snežna Močvara SuhanaPon Dec 25, 2023 1:16 amLazar
Test TemaaaaNed Dec 03, 2023 1:22 amAS Game Master
test temaNed Nov 19, 2023 2:36 pmAS Game Master
Prijave Za MisijeČet Nov 02, 2023 6:51 pmJanko
Dusko vs Jovan (Remake)Ned Okt 29, 2023 7:09 amJohnny
Jovan-PatakNed Okt 29, 2023 12:34 amKeyaru
Plaza KomatsuSub Okt 28, 2023 10:23 pmHyakkimaru
Kraljevska DvoranaSub Okt 28, 2023 10:10 pmKeyaru
Dusko vs JovanSub Okt 28, 2023 9:56 pmLazar
Valley of the EndSub Okt 28, 2023 9:48 pmHyakkimaru
Dusko-PatakSub Okt 28, 2023 9:12 pmKeyaru
Glavna KapijaSub Okt 28, 2023 10:43 amZoro
Zoro vs LazarPet Okt 27, 2023 10:31 pmZoro
Dusko - MochiPet Okt 27, 2023 10:15 pmBaji Keisuke
Lazar-PatakPet Okt 27, 2023 8:45 pmKeyaru
Round 1: Zoro VS Sano ManjiroČet Okt 26, 2023 8:00 pmZoro
Ostrvo tugeČet Okt 26, 2023 11:24 amSoul
Arashi ostrvoČet Okt 26, 2023 6:05 amShinrai
Round 1: Izana Kurowaka VS Ran HaitaniČet Okt 26, 2023 2:02 amAS Game Master
Event: Tournament 1v1Uto Okt 24, 2023 9:45 pmBaji Keisuke
Grad AgetaUto Okt 24, 2023 6:35 pmSano Manjiro
Zahtevi Za Dodavanje - MisijeUto Okt 24, 2023 1:37 pmHyakkimaru
Selo SariaUto Okt 24, 2023 1:35 pmHyakkimaru
Zoro vs ZoroUto Okt 24, 2023 10:30 amZoro
Zoro vs patakPon Okt 23, 2023 11:50 pmZoro
Izana Kurowaka vs Rindo HaitaniPon Okt 23, 2023 10:56 pmLazar

Glavna Kapija

Čet Avg 17, 2023 8:33 pm
1
Azrael Di Etrama
Azrael Di Etrama
Administrators
Administrators
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

Ulaz u kraljevstvo predstavlja prelazak iz svakodnevnog sveta u domen raskoši, prestiža i povlašćenosti. Prilaz kraljevstvu označen je grandioznim vratima koja se izdižu kao stražari monarhije. Ova vrata, ukrašena reljefima koji prikazuju epohe i događaje iz istorije kraljevstva, već na početku stvaraju osećaj da se ulazi u posebno mesto.

Glavna Kapija Artwork-digital-art-fantasy-art-illustration-wallpaper



zjalaaaa
Čet Okt 26, 2023 11:33 pm
2
Hyakkimaru
Hyakkimaru
Lieutenant
Lieutenant
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500


Ziveo sam svoj zivot kao samuraj sam bez porodice, po prvi put sam naisao na pravi grad u svojih 16 godina. Grad pun civilizacije, trgovine svega i svacega... Dosao sam tu sa svojim jedinim prijateljom zvanim Soul, nisam znao njegovu istoriju jer sam ga nedavno upoznao mada osetio sam nesto cudno u vezi njega, da je jedan od onih koji nikad ne bi izdali pa cak iako ne znas nista o njima, takvi ljudi bili su retki.

"Pa ovo je mozda nas novi pocetak, zar ne prijatelju?" - S velikim kezom na licu icuci napred pogledao je svog drugara.

Dok smo ulazili u selo moj plast je viorio a mac samo skakutao gore, dole.

Glavna Kapija Hyakkimaru



"A hearth doesnt have to stop beating to be dead."


Pasivne :

Pet Okt 27, 2023 12:09 am
3
Baji Keisuke
Baji Keisuke
King
King
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

U kasni zalazak sunca uz lagani cvrkut pticica na grani dosao je Kralj Krakona Baji, Imao je u vidu da sve sposobne gradjane i shinobije dovede i povede sa sobom u Palatu da obave sastanak,Koji bi trebao sto pre zapoceti. Nadao se da ce sto vise ljudi krenuti za njim te i zapoceti neku novu avanturu sa novim ljudima. Imao je mnoge stvari u planu ali pre svega zelio je da upozna ove ljude i da malo poprica otvoreno sa njima o temama za razgovor za dobrobit same civilizacije i nas ninji koji haramo svijetom. Kada je stigao do njih svakome od Njih je dao po jedno pismo koje bi trebali da otvore te sami i da procitaju:

Poziv za palatu! :


Nakon sto je podjelio pisma i otisao cekao je odziv gradjana na sve ovo te i pokusao pomoci citavom covjecanstvu......
Pet Okt 27, 2023 5:36 am
4
Shinrai
Shinrai
Lieutenant
Lieutenant
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

Dobivsi pismo Od kralja Shinrai je znao samo jednu stvar
A to je da ga zabole i za kralja i za sve oko njega
Nije puno mario za gluposti koje ce kralj reci

Stigao je na kapiju, pogledao oko sebe
Te promumlao par reci i nastavio svoj put

Znaci sad moram da idem
I da slusam nesposobnog kralja
Pa dobro takav je zivot sta je tu je
Sub Okt 28, 2023 9:29 am
5
Lazar
Lazar
Administrators
Administrators
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500


EVENT

Na kapiju dolaze 2 coveka koji vas obavestavaju da im trebate za nesto i da svetu preti velika opasnost i da samo vi koji dodjete na kapiju do danas u 20:00h (RL), mozete da ih spasite!
Sub Okt 28, 2023 9:39 am
6
Hyakkimaru
Hyakkimaru
Lieutenant
Lieutenant
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

Dosao sam na kapiju po obavestenju naratora, kako sam isao ka ovamo samo su se cule price "Neko je na kapiji." i tako dalje, nisam se osvrtao nije me zanimalo preterano bilo mi je bitno da se pojavim kao desna ruka kralja. Nakon malo vremena kako je proslo nisam mogao primetiti tu dvojicu, kada sam krenuo da se okrecem na oko mi je zapala jedna senka iz visine, to su bila 2 coveka koja lete pa sam im mahnuo pre nego sto sam razmislio.

"Hmmm...Predpodstavljam da su to oni."

[img]Glavna Kapija Hyakkimaru[/img]




"A hearth doesnt have to stop beating to be dead."


Pasivne :

Sub Okt 28, 2023 10:43 am
7
Zoro
Zoro
Sergeat
Sergeat
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

Zoro je cuo ostale ratnike da pricaju o nekoj opasnosti i da idu ka kapijii. Zoro je odlucio da ih pita
"Sta se to desava, je li neki hitni slucaj na kapiji." Oni su odgovorili "Da".
Nakon sto je cuo to Zoro se uputio ka kapiji, kada se priblizavao kapiji tamo je vidio 2 i jos jednog ratnika i pitao se sta  bi to moglo da bude.
8
Sponsored content
Level:

10

Health

500 / 500

Energy

500 / 500

Mana

500 / 500

Glavna Kapija

+2
Baji Keisuke
Azrael Di Etrama
6 posters

descriptionGlavna Kapija EmptyGlavna Kapija

more_horiz
Ulaz u kraljevstvo predstavlja prelazak iz svakodnevnog sveta u domen raskoši, prestiža i povlašćenosti. Prilaz kraljevstvu označen je grandioznim vratima koja se izdižu kao stražari monarhije. Ova vrata, ukrašena reljefima koji prikazuju epohe i događaje iz istorije kraljevstva, već na početku stvaraju osećaj da se ulazi u posebno mesto.

Glavna Kapija Artwork-digital-art-fantasy-art-illustration-wallpaper



zjalaaaa

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz

Ziveo sam svoj zivot kao samuraj sam bez porodice, po prvi put sam naisao na pravi grad u svojih 16 godina. Grad pun civilizacije, trgovine svega i svacega... Dosao sam tu sa svojim jedinim prijateljom zvanim Soul, nisam znao njegovu istoriju jer sam ga nedavno upoznao mada osetio sam nesto cudno u vezi njega, da je jedan od onih koji nikad ne bi izdali pa cak iako ne znas nista o njima, takvi ljudi bili su retki.

"Pa ovo je mozda nas novi pocetak, zar ne prijatelju?" - S velikim kezom na licu icuci napred pogledao je svog drugara.

Dok smo ulazili u selo moj plast je viorio a mac samo skakutao gore, dole.

Glavna Kapija Hyakkimaru



"A hearth doesnt have to stop beating to be dead."


Pasivne :

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz
U kasni zalazak sunca uz lagani cvrkut pticica na grani dosao je Kralj Krakona Baji, Imao je u vidu da sve sposobne gradjane i shinobije dovede i povede sa sobom u Palatu da obave sastanak,Koji bi trebao sto pre zapoceti. Nadao se da ce sto vise ljudi krenuti za njim te i zapoceti neku novu avanturu sa novim ljudima. Imao je mnoge stvari u planu ali pre svega zelio je da upozna ove ljude i da malo poprica otvoreno sa njima o temama za razgovor za dobrobit same civilizacije i nas ninji koji haramo svijetom. Kada je stigao do njih svakome od Njih je dao po jedno pismo koje bi trebali da otvore te sami i da procitaju:

Poziv za palatu! :


Nakon sto je podjelio pisma i otisao cekao je odziv gradjana na sve ovo te i pokusao pomoci citavom covjecanstvu......

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz
Dobivsi pismo Od kralja Shinrai je znao samo jednu stvar
A to je da ga zabole i za kralja i za sve oko njega
Nije puno mario za gluposti koje ce kralj reci

Stigao je na kapiju, pogledao oko sebe
Te promumlao par reci i nastavio svoj put

Znaci sad moram da idem
I da slusam nesposobnog kralja
Pa dobro takav je zivot sta je tu je

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz

EVENT

Na kapiju dolaze 2 coveka koji vas obavestavaju da im trebate za nesto i da svetu preti velika opasnost i da samo vi koji dodjete na kapiju do danas u 20:00h (RL), mozete da ih spasite!

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz
Dosao sam na kapiju po obavestenju naratora, kako sam isao ka ovamo samo su se cule price "Neko je na kapiji." i tako dalje, nisam se osvrtao nije me zanimalo preterano bilo mi je bitno da se pojavim kao desna ruka kralja. Nakon malo vremena kako je proslo nisam mogao primetiti tu dvojicu, kada sam krenuo da se okrecem na oko mi je zapala jedna senka iz visine, to su bila 2 coveka koja lete pa sam im mahnuo pre nego sto sam razmislio.

"Hmmm...Predpodstavljam da su to oni."

[img]Glavna Kapija Hyakkimaru[/img]




"A hearth doesnt have to stop beating to be dead."


Pasivne :

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz
Zoro je cuo ostale ratnike da pricaju o nekoj opasnosti i da idu ka kapijii. Zoro je odlucio da ih pita
"Sta se to desava, je li neki hitni slucaj na kapiji." Oni su odgovorili "Da".
Nakon sto je cuo to Zoro se uputio ka kapiji, kada se priblizavao kapiji tamo je vidio 2 i jos jednog ratnika i pitao se sta  bi to moglo da bude.

descriptionGlavna Kapija EmptyRe: Glavna Kapija

more_horiz
privacy_tip Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu